• Портал №1 о рынке недвижимости
Наши партнеры
  • Конфедерація будівельників України
  • Jones Lang LaSalle Украина
livejournal ВКонтакте Одноклассники Twitter Google: живая лента
Уважаемые посетители портала iBuild
Если Вы хотите разместить информацию о своей компании на страницах портала, или же исправить данные о Вашей компании, просьба высылать информацию на контактный e-mail:
или

ЗАТ «Українська будівельна компанія»

ЗАТ «Українська будівельна компанія» протягом декількох останніх років є переконливим лідером інвестиційно-будівельного ринку України. Організована у 1996 році. Пройшла шлях від невеликої фірми до потужного холдингу. На сьогодні ЗАТ «УБК» – вертикально інтегрована структура, що поєднала в собі проектний інститут, будівельні підрозділи та інвестиційні компанії.

ЗАТ «Українська будівельна компанія» будує готелі, спортивно-оздоровчі комплекси, житлово-офісні центри. Компанія виконує повний цикл робіт - від проектування і будівництва об'єктів до їхньої реалізації і керування нерухомістю. ЗАТ «УБК» активно працює в регіонах. Корегуючи свою роботу з Кабінетом Міністрів України, збудувала та будує цілий ряд промислових об’єктів, споруд громадського та соціального призначення за державні кошти.

Компанія є переможцем всеукраїнського конкурсу «Кращий продукт року», програми «Національна конкурентоспроможність» 2008 року. Нагороджена дипломом «За кращий житловий комплекс бізнес-класу «Олександрівський». Співпрацюючи з провідними фахівцями в сфері девелопменту, ЗАТ «УБК» вдається залучати до співпраці крупних іноземних інвесторів.

За час діяльності компанія здобула фінансову стабільність завдяки розумній ціновій політиці при збереженні високої якості робіт, уважному ставленню до потреб ринку, гнучкому і творчому підходу до рішення проблем з об’єктами різного рівня складності. Все це вдається завдяки високому рівню професіоналізму, впровадженню прогресивних фінансових технологій та інноваційних продуктів. Компанія об’єднала професіоналізм кваліфікованих, грамотних інженерів, дизайнерів, архітекторів та будівельників, які пройшли навчання або стажування в Канаді та Німеччині. Сьогодні склад ЗАТ «УБК» нараховує 1237 фахівців.

Усі ці фактори забезпечили економічну ефективність, яка допомогла закласти міцний фундамент для успішної роботи й розвитку компанії.

Контакти:

Центральний офіс:
   Україна, м.Київ - 03037, Червонозоряний пр-т., 4А
   тел: (044) 246 91 57, (044) 246 91 58
   тел/факс: (044) 246 92 31, (044) 246 91 53

Відділ продажу:
   Україна, м.Київ - 03037, Червонозоряний пр-т., 4A, 1-й поверх.
   тел.: (044) 251 10 50, (044) 251 10 51