• Портал №1 о рынке недвижимости
Наши партнеры
  • Конфедерація будівельників України
  • Jones Lang LaSalle Украина
livejournal ВКонтакте Одноклассники Twitter Google: живая лента
Уважаемые посетители портала iBuild
Если Вы хотите разместить информацию о своей компании на страницах портала, или же исправить данные о Вашей компании, просьба высылать информацию на контактный e-mail:
или

Міськжитлобуд

TОВ «Будівельна компанія «Міськжитлобуд» засноване 22 вересня 1998 року. Але витоки підприємства розпочались ще в тресті «Київміськбуд – 5», створеному в 1943 році для відбудови Києва у повоєнні роки.
Компанія «Міськжитлобуд» зуміла поєднати ці здобутки з сучасними стратегіями управління та кращими світовими стандартами.

Компанія «Міськжитлобуд» входить у десятку найбільших забудовників столиці й виконує весь спектр будівельних робіт - від проектування і будівництва об'єктів «під ключ» до їхньої реалізації та подальшої експлуатації. Будівельна компанія «Міськжитлобуд» має великий досвід реалізації проектів нерухомості в столиці.

У сферу діяльності компанії входять генпідрядні роботи, проектування, узгодження та супровід проектів. Як генеральний підрядник „Міськжитлобуд” здійснює всі види проектних робіт (архітектурне та будівельне проектування, конструювання несучих конструкцій, проектування внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд, тощо), будівельно-монтажні роботи різного рівня складності, ремонтні та оздоблювальні роботи, дизайн-проекти приміщень, у т.ч. архітектурні погодження перепланувань житлових та нежитлових приміщень, здачу об’єктів приймальній комісії та замовнику «під ключ».

До складу компанії входить архітектурно-проектне бюро, комплексні бригади висококваліфікованих фахівців різного профілю, інженерно-технічний персонал з великим досвідом роботи. Усього в компанії працює близько 1300 чоловік.
Компанія «Міськжитлобуд» має потужний парк власної техніки, володіє шістьма промисловими базами, на яких виготовляються столярні вироби, пластикові вікна, вироби з металу та ін.

Всі це в комплексі дозволяє компанії не залежати від постачальників, контролювати весь процес будівництва та дотримуватися запланованих термінів.

Завданням компанії є створення будівель європейського класу. Ми використовуємо новітні технології, сучасні матеріали. Це дозволяє досягти високих стандартів якості.

Стратегічними цілями компанії ми вважаємо реалізацію масштабних проектів усіх напрямків будівництва: житлових комплексів з розвиненою інфраструктурою, сучасних офісних та торгівельно-розважальних центрів, котеджних містечок.

Контакти:

31, вул. Жилянська, м. Київ, Україна, 01033
Tел. +38 044 289 68 83

Тел. +38 044 499 38 88

Відділ дизайну та оздоблення

тел./факс 220-29-36
моб. 8-067-153-65-46
Світлана Драчук

e-mail: