• Портал №1 о рынке недвижимости
Наши партнеры
 • Конфедерація будівельників України
 • Jones Lang LaSalle Украина
livejournal ВКонтакте Одноклассники Twitter Google: живая лента
Уважаемые посетители портала iBuild
Если Вы хотите разместить информацию о своей компании на страницах портала, или же исправить данные о Вашей компании, просьба высылать информацию на контактный e-mail:
или

Житло-інвест

Комунальне комерційне унітарне підприємство «Фінансова компанія «Житло-інвест» заснована на власності територіальної громади міста Києва та відноситься до сфери управління Головного управління житлового забезпечення виконавчого органу Київради (КМДА).

Основним видом діяльності Фінансової компанії є надання фінансових послуг по залученню фінансових активів фізичних та юридичних осіб для фінансування об’єктів будівництва: житлових будинків, нежитлових приміщень соціального призначення, блоків побутового обслуговування та автопаркінгів.

З метою забезпечення більшої доступності нового якісного житла для населення, Фінансовою компанією укладено договори про співпрацю з банківськими установами щодо кредитування фізичних та юридичних осіб на придбання об’єктів нерухомості. Це такі банки як: АКБ «Укрсоцбанк», ВАТ «Ощадбанк».

Придбати житло в компанії можливо за більш надійною і прозорою схемою, яка сьогодні існує на ринку – це участь інвесторів у Фонді фінансування будівництва. За період роботи Фінансовою компанією створено 56 Фондів фінансування будівництва.

Перспективним напрямком роботи Фінансової компанії є вдосконалення системи залучення коштів на будівництво не тільки у місті Києві, а й за його межами. Вже створені та функціонують Фонди фінансування будівництва житлових будинків у м. Борисполі Київської області (вул. Маяковського, буд. №46 (І-черга), буд. №2 (ІІ-черга), також в с. Петрівське буд. №2 (6- черга) по вул. Красного Пахаря, 2-в Києво-Святошинського району Київської області.

На даний час Фінансова компанія співпрацює з шістьма забудовниками. Наш головний забудовник – Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ». Також серед наших партнерів – Закрите акціонерне товариство «Будівельна компанія «Укренергобуд», Товариство з обмеженою відповідальністю «КЖБК», спільне українсько-чеське підприємство з іноземними інвестиціями «Інекон-сервіс», Товариство з обмеженою відповідальністю «Екобуд» та СТ «Iнбуд». Наше підприємство відкрито до співпраці з іншими забудовниками в м. Києві та за його межами.

Щодня ми доводимо – ми працюємо як надійний добросовісний партнер.

 • АДРЕСА:
  м. Київ, ст. М "Золоті Ворота", вул. Володимирська,42.
  Відділ реалізації  житла (кімната № 222).
 • ТЕЛЕФОНИ:
  279-57-16, 279-63-10
 • E-MAIL:
  Відправити повідомлення
 • РОЗКЛАД РОБОТИ ::
  Понеділок - Четвер 9:00 - 18:00
  П"ятниця 9:00 - 16:45
  Субота (в режимі консультації) 10:00 - 15:00
  Обідня перерва 13:00 - 13:45