• Портал №1 о рынке недвижимости
Наши партнеры
  • Конфедерація будівельників України
  • Jones Lang LaSalle Украина
livejournal ВКонтакте Одноклассники Twitter Google: живая лента
Уважаемые посетители портала iBuild
Если Вы хотите разместить информацию о своей компании на страницах портала, или же исправить данные о Вашей компании, просьба высылать информацию на контактный e-mail:
или

МЖК «Оболонь»

Почтовый адрес: 04210, м. Київ, пр-кт Героїв Сталінграда, 12-К
Телефоны: 414-86-97
E-mail: office@mgkobolon.kiev.ua
Сайт: mgkobolon.com.ua

 

 

Компанія МЖК «Оболонь» розпочинала свою діяльність як – молодіжний житловий комплекс (МЖК) «Оболонь», який був організований у 1988 році рішенням районного комітету комсомолу Мінського району (теперь Оболонского) міста Києва.

Участь в будівництві молодіжного жилого комплексу змогли взяти лише кращі з кращих працівників основних підприємств району, відібрані районним комітетом комсомолу. Згодом частина цих молодих людей і склала основу сьогоднішньої будівельної компанії.

Коли розпочалось будівництво першого будинку МЖК в Мінському районі, кошти на будівництво виділяли підприємства району. З 1991 року в розпал будівництва фінансування було припинене у зв’язку з повною відсутністю коштів. Саме тоді зародилась комерційна направленість компанії, коли керівництво МЖК «Оболонь» для врятування проекту почало продавати квартири в будинку бажаючим. Так,  під час  гіперінфляції 1992-1994 років вперше в місті Києві були залучені кошти приватних осіб для фінансування будівництва житлових будинків.

У 1996 році за ініціативою учасників молодіжного житлового комплексу «Оболонь», комплекс був реорганізований у закрите акціонерне товариство «МЖК»Оболонь» - будівельну компанію,  котра за 20 років перетворилась на будівельний  холдинг – повного циклу. На сьогоднішній день в компанії налічується більше 1000 співробітників. Структура компанії досить розгалужена, вона включає в себе ряд дочірніх та суміжних підприємств.

Під керівництвом  Президента компанії, Заслуженого будівельника України Антонова Василя Івановича, який очолюю ЗАТ «МЖК»Оболонь» з 1992 року, компанія побудувала близько 550 000 кв.м житла, включаючи об’єкти соціальної сфери.

Будівельна компанія по праву пишається творчим колективом, що складається з висококваліфікованих спеціалістів з великим досвідом роботи. Ми впевнені, що послуги, які ми надаємо в галузі будівництва, допоможуть втілити мрії наших замовників в реальність. Забезпечення високої якості виконуваних робіт, індивідуальний підхід – ключові принципи роботи ЗАТ МЖК “Оболонь”.