• Портал №1 о рынке недвижимости
Наши партнеры
  • Конфедерація будівельників України
  • Jones Lang LaSalle Украина
livejournal ВКонтакте Одноклассники Twitter Google: живая лента
Уважаемые посетители портала iBuild
Если Вы хотите разместить информацию о своей компании на страницах портала, или же исправить данные о Вашей компании, просьба высылать информацию на контактный e-mail:
или

«Інтербудінвест»

Почтовый адрес:
04070, Київ, вул.Верхній Вал, 72
Телефоны: (044) 503 85 71
Контактный мэйл: info@interbudinvest.com
Сайт: interbudinvest.com

 

 

 

Компанія «Інтербудінвест» заснована на початку 2004 р. Ми здійснюємо  весь комплекс робіт по виконанню функцій Замовника при спорудженні багатоповерхових житлових будинків, офісних приміщень та підземних паркінгів.
Зараз інвестори мають чималий вибір пропозицій на будівельному ринку. Вони прагнуть правильно зорієнтуватися в них та довіряють свої кошти виключно професіоналам. Саме цей принцип покладено в роботу нашої компанії. 
На сьогоднішній день ТОВ «БІК «Інтербудінвест» завершує будівництво другого будинку житлово-офісного комплексу «Аквамарин», що на пр. Перемоги 131 у м. Києві.

Також вводиться в експлуатацію 16-поверховий житловий будинок із вбудованими нежитловими приміщеннями  по вул. Автозаводській 29-А у Оболонському р-ні м. Києва. 

Ведеться робота по відновленню будівництва комплексу житлових будинків із вбудованими приміщеннями та підземними паркінгами на узвозі Герцена, 32 у Шевченківському районі м. Києва. 

Найближчим часом компанія має намір розпочати спорудження житлових будинків з вбудованими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Космонавта Волкова, 10-12 та  вул. Мілютенка, 20/7-28 , що у Деснянському р-ні м.Києва. 

За вагомий внесок у розвиток будівництва та архітектури у 2005 році «Інтербудінвест» було відзначено Дипломом Комітету Верховної Ради з питань будівництва, транспорту та ЖКГ і зв’язку та Міністерства будівництва і архітектури. Компанія є лауреатом Премії «Український будівельний Олімп», як будівельна компанія, що динамічно розвивається та лауреатом всеукраїнської акції «Лідер товарів і послуг України» в номінації «Будівництво та архітектура» за 2006 та 2007 р. «Інтербудінвест» - постійний учасник виставок з нерухомості та будівництва.

Не дивлячись на економічні труднощі, які виникли у світі у 2008-2009 р. р., ми продовжуємо будувати та виконуємо свої зобов’язання перед інвесторами, плануємо і в подальшому нарощувати темпи розвитку.